SEO co to je – okolo mě ?

⭐ Co je SEO ?

Neboli Search Engine Optimization, je proces optimalizace webových stránek s cílem dosáhnout co nejvyššího umístění ve výsledcích vyhledávání na internetu. Vlastně celý tento WEB je o tom samém. A mimochodem – duplicity v rámci klíčových slov je tady můj nejzásadnější problém. Ale o tom zase někdy jindy a jinde… Jedná se o široký a samostatný obor který má na starosti stav vašich webových stránek a jeho vylepšování. Zahrnuje řadu technik a strategií, které pomáhají zlepšit viditelnost webových stránek ve vyhledávačích jako je Google. A proč jsem tenhle článek nazval SEO co to je – okolo mě? No je to pokus…uvidíte 😎

Co se dozvíte "okolo mě" ?

Proč je SEO důležité?

SEO je důležité, protože pomáhá zlepšit viditelnost vašich webových stránek na internetu a tím zlepšuje přirozenou návštěvnost. Návštěvnost, jejíž cena je vyjádřena vaší prací na obsahu a hlavně na hodnotném obsahu. Protože to je ALFA a OMEGA všeho – EEAT – hodnota obsahu. To znamená, že když někdo hledá nějakou informaci – klíčové slovo nebo slovní spojení – a ono související s vaším webem, váš web se objeví na co nejvyšší pozici ve výsledcích vyhledávání. SEO je zásadní znalost a hodnota pro dosažení vyšší návštěvnosti a zvýšení povědomí o vaší značce nebo službách.

Jak to funguje?

Optimalizace funguje na základě hledání správné odpovědi pro algoritmy vyhledávačů. Tyto algoritmy hodnotí různé aspekty vašeho webu, jako je kvalita obsahu, relevanci klíčových slov, strukturu URL adresy a meta popisky, rychlost načítání stránek, a mnoho dalších faktorů. Je to o pochopení těchto algoritmů a o tom, jak je využít k optimalizaci vašeho webu. A takže článek „SEO co to je“ odráží snahu o pochopení souvislostí. A nemyslete si, není to jen o mechanickém tlačení klíčových slov, to už dááávno nefunguje…

Technické SEO faktory

Kdo je SEO specialista?

Je to osoba, která má odborné znalosti a dovednosti v oblasti vyhledávačů a jejich chování. SEO specialista pomáhá podnikům zlepšit viditelnost jejich webových stránek na internetu tím, že optimalizuje jejich webové stránky pro vyhledávače. V dnešní době se jedná o odbornost nezbytnou pro úspěch jakékoliv online marketingové strategie.

Co je SEO Praha?

SEO Praha není termín ničím specifický. Ale velká množina zájemců o tyto služby v Praze a okolí je bude právě takto vyhledávat. Ať už v Google, Seznamu, nebo i  jinde. Takže pokud jste se sem dostali právě přes tohle „klíčové slovo“, tak tím ukazujete dvě věci, Jednak, že tím vidíte JAK to funguje a současně, že to funguje právě u mě. Ačkoli poskytuji své služby online a mohu tak pomoci klientům téměř kdekoli, věřím, že osobní jednání vždy zlepší vzájemné pochopení potřeb zákazníka. Umožňuje lépe pochopit specifické potřeby a cíle klienta a umožňuje mi navrhnout nejefektivnější marketingovou a online strategii.

SEO co to je - okolo mě ?

Ten název a titulek je divný že? No jedná se o takový malý pokus.

Pokud jste z Prahy a okolí, třeba rovnou z Prahy 6, tak vám pravděpodobně Google tuhle stránku nabídnul právě z důvodu vaší lokality. A já jsem tuhle stránku připravil, protože Praha 6 je i moje adresa. Takže ideální stav obsahu i formy = pokud máte zájem o optimalizaci svých stránek pro jejich lepší přirozenou návštěvnost, pak mít dodavatele „za rohem“ je přece výhoda! A samo o sobě to fakt nefunguje. Vy jste článek dočetli až sem, to znamená, že ten text má svůj smysl i pro vás. Tak se ozvěte. Zavolejte, nebo napište, domluvíme se co se dá s vašimi stránkami udělat pro větší návštěvnost. 

P.S. Proč SEO specialisté milují přírodu? Protože tam mohou sledovat organický růst!
P.S.2 Co řekne SEO specialista když vidí dvojčata? A hrome… duplicita obsahu!

Další články

Ivo Ščuka fotografie

Zadejte svůj email 📧, odhlásit se můžete vždy 😎