SEO PRAHA 6 Dejvice

Jak zlepšit pozice stránek pro vyhledávače Google, Seznam, Binq atd.
v regionu Praha 6 - Dejvice a okolí...

SEO Optimalizace a zlepšení pozice WWW stránek pro vyhledávače je služba vhodná pro většinu služeb nabízených prostřednictvím vašich webových stránek. Nejen pro Prahu 6 ale i v rámci Dejvic máme k sobě velmi blízko, takže naše spolupráce může být o to efektivnější. Mý klienti jsou samozřejmě nejen firmy z Prahy 6, ale i z jiných částí Prahy nebo Středočeského kraje. Ono v online prostoru není ani Brno nebo Ostrava daleko. Základní hodnotou práce a prezentace na internetu je přece fakt, že ONLINE opravdu můžete být odkudkoliv… 

Jsem flexibilní a velice rád se s vámi domluvím i na osobní schůzce. U některého typu širší spolupráce je to naopak velmi vhodné = sednout si společně, probrat veškeré prvky internetové prezentace, které klient považuje za klíčové z pohledu jeho obchodních cílů a strategie. Pokud jste firma s lokálním působením, zvláště u služeb, bylo by zásadní chybou si myslet, že to, co funguje v rámci SEO pro Brno, bude fungovat i pro České Budějovice nebo Písek. Lokální SEO je jednou z důležitých oblastí této široké problematiky. A pro optimalizaci PPC kampaní je dokonce působení na lokálního klienta naprosto zásadní.

Lze zlepšit pozice ve vyhledávání regionálně?

SEO v regionu Praha 6 - to opravdu znamená konkurence

Potřebujete aby se vaše stránky objevovaly na nejvyšších místech vyhledávačů a jste firma působící v Praze 6 nebo v Dejvicích? Pokud chcete být úspěšní ve svém oboru pak víte, že konkurence vám dýchá na záda. A předpokládám, že jste se s tímto faktem naučili žít a podnikat. Pak je vám také jasné, že je potřeba, aby i vaše internetová prezentace měla dobře „nabito“ pro uživatele internetových vyhledávačů. Informacemi, obsahem. Na druhou stranu jste firma, která má k dispozici pro svou nabídku zboží nebo služeb kolem desetiny obyvatel Česka a máte tedy pro své podnikání ty nejlepší online data, jaké si dokážete představit. Žádná jiná lokalita v Česku nemá tak velký potenciál a tedy tak zajímavou množinu dat k analýze a návrhu PPC optimalizace, ale i SEO strategie

Aktivity vedoucí právě ke zlepšení pozice vašich stránek a produktů a tedy zlepšení vaší viditelnosti v rámci online světa vyhledávačů jsou: 

Analýza klíčových slov – najít relevantní „klíčová slova“ pro Váš obor a vybrat ta, která mají nejvyšší objem vyhledávání vašimi zákazníky a zároveň rozumnou míru konkurence. I kombinace méně hledaných slov může být zajímavá při omezení konkurenčního tlaku.

ON-PAGE optimalizace

On-page optimalizace – upravit Vaše webové stránky tak, aby byly optimalizovány pro vybraná klíčová slova a zohledňovaly lokalitu Praha 6. Pomohu Vám s úpravou titulků stránek, meta popisů, URL adres, popisu obrázků a dalších elementů, které mají výrazný vliv na umístění stránek ve výsledcích vyhledávání.

Obsahová strategie – návrh strategie struktury a tvorby obsahu tak, aby byl v souladu s vybranými klíčovými slovy a lokalitou Praha 6. Přizpůsobíme obsah tak, aby byl relevantní pro vaše zákazníky a zároveň optimalizovaný pro vybraná klíčová slova a lokalitu.

OFF-PAGE optimalizace

Off-page optimalizace – budovat strukturu kvalitních zpětných odkazů z autoritativních a relevantních stránek, s důrazem na odkazy ze stránek týkajících se regionu Praha 6. Toto je další z důležitých (a dlouhodobých) faktorů pro zlepšení Vašeho umístění ve výsledcích vyhledávání.

Technická optimalizace

Technická optimalizace – zajistit rychlé načítání, bezchybnou funkčnost a plnou responzivitu Vašich webových stránek, včetně jejich přizpůsobení pro mobilní zařízení. To je zásadní faktor pro dobré umístění vašich stránek, zejména při vyhledávání z lokality Praha 6.

Nastavení PPC kampaní – nastavit a optimalizovat PPC kampaně pro klíčová slova a slovní spojení vycházející z potřeb vašich zákazníků v lokalitě Praha 6. Cílem je dosáhnout co největšího konverzního poměru z vašich PPC kampaní a maximálního efektu reklamního rozpočtu, abyste získali co největší počet kvalitních kliků na Vaše webové stránky.

Jako SEO konzultant s provozovnou na Praze 6 – Dejvice vám poskytnu odbornou pomoc pro dosažení obchodních cílů pomocí online prostředků. Technická optimalizace vašich stránek, rychlé načítání a responzivita, to jsou faktory klíčové pro vaše lepší pozici ve vyhledávání. Optimalizace PPC kampaní zaměřených na vaši zájmovou lokalitu v rámci Prahy 6 zase zvýší efektivitu nákladů na PPC marketing. A pokud poskytujete služby v okolí, zaměříme na region Praha a Praha 6. Využijeme vhodné SEO strategie pro zajištění co nejvyšší pozice ve výsledcích vyhledávání. 

Rozsah PPC a SEO služeb pro Prahu 6

Rozsah a specifikace služeb pro optimalizaci WEB stránek může být velmi široká. Stejně tak, jako hodnocení kvality poskytnutých služeb SEO nebo PPC optimalizace.

Další články

Ivo Ščuka fotografie

Zadejte svůj email 📧, odhlásit se můžete vždy 😎