SEO zvýšilo počet návštěv o 148% za 48% PPC rozpočtu

PPC optimalizace Scuka

Optimalizace SEO a PPC zvýšila počet návštěv o stovky procent!

Připadá vám to jako marketingový titulek? No ale on to je marketingový titulek. A proč by nebyl – když je to pravda

Víme všichni, jaké obrovské objemy informací se na nás denně valí. Jaký objem se ukládá na internetu, na nejrůznějších WEBech o kterých v této chvíli nemáme ani ponětí. Nejen co za informace ty weby obsahují, ale že vůbec existují. A samozřejmě, že ve stejné situaci jsou i vaši zákazníci. A ti potenciální, kteří o vás v životě neslyšeli – tak ti obzvlášť. Ty přece potřebujete oslovit práv vy. No a já se přiznávám, ze stejného důvodu já prezentuji svoji práci. Ano i já mám klienty, u kterých se nám společně daří nalézt vhodnou kombinaci PPC kampaní a úprav jejich WEBu z pohledu SEO optimalizace tak, abychom dosáhli kýženého výsledku = aby ten můj [jejich] WEB byl vidět lépe, nebo alespoň aby zaujal.

Co já to po vás chci?

Ale vlastně nechci skoro nic. Stačí, když připustíte, že vy jste odborník v tom vašem podnikání. Víte kdo je vaše konkurence, víte jak se od ní zrovna vy odlišujete.

A proč prosím se s touto konkurencí přetlačujete v rámci Google Ads a vzájemně si navyšujete cenu za proklik klienta (CPC). A to ještě teoretického, který uteče za pár vteřin? Co se takhle raději pustit do vylepšování vaší ONLINE strategie ne jen velikostí rozpočtu, ale zvláště SEO optimalizací stránek, textů. Úpravou toho, co se dnes v tom mraku informací ztrácí. Minimálně se ode mne dozvíte, jak na tom jste. Víte to dnes? 

A víte to opravdu, nebo si to jen myslíte?

Další články

Ivo Ščuka fotografie

Zadejte svůj email 📧, odhlásit se můžete vždy 😎