Konzultace Google Analytics zdarma?

Google Analytics GA4

Konzultace Google Analytics zdarma pro vás znamená – podívám se na Vaše data. Na to, co vyvádějí vaši čtenáři a zákazníci. Zdarma znamená, že vám řeknu, co si o tom myslím. Tyto informace můžete samozřejmě využít pro další vývoj vašeho internetu, vaší WEB prezentace. Pokud se zabýváte myšlenkou vytěžit na maximum Google Analytics, tak asi tušíte, že je to mocný nástroj pro analýzu dat. A to analýzu vašich dat, ještě k tomu opravdu ZDARMA (…zatím…). Google je má. A pokud je nemáte vy, asi to není úplně správně. Jsou to data o vás a vašich klientech, návštěvnících. V dnešní době skoro neexistuje možnost provozovat úspěšný WEB bez kódu Google Analytics. Kdo nemá Google Analytics (respektive GA4), jako by nebyl – v tomto případě to platí na 100%. 

Jse zde, protože se zabýváte myšlenkou na detailní rozbor těchto dat. Pak je nutné si odpovědět na otázku – Je pro mne efektivní se tomuto tématu věnovat? A můžu vám s tím pomoci já? Samozřejmě, nejedná se o komplexní řešení, spíše ukázku toho, o co všechno pravděpodobně přicházíte nesprávným využitím dat a zdrojů. Nebo jen nečinností. Naše společná konzultace s využitím dat Google Analytics znamená ověření vašeho účtu GA a vyhodnocení přístupu k datům. Zda víte co sledujete, případně co sledovat můžete. A co vám to říká nejen o vašich návštěvnících, ale i o vás. 

V rámci Google Analytics konzultace se zaměříme na

Google-analytics-konzultace-zdarma

Získáte tedy odborný názor na to, jak využíváte data a poznatky získané z nástroje Google Analytics ke zlepšení (nejen) pozice webových stránek v rámci marketingové strategie. To může dále zahrnovat změnu, nebo nastavení nových cílů, vytvoření vlastních sestav, analýzu zdrojů návštěvnosti a demografických údajů uživatelů případně i zavedení nové strategie sledování a optimalizace konverzí. Díky naší spolupráci v rámci Google Analytics konzultace můžete lépe porozumět svému publiku a přijímat obchodní i marketingová rozhodnutí založená na datech. A to ve výsledku zvýší výkonnost vašich webových stránek a umožní dosáhnout vašich obchodních cílů. 

Na základě tohoto základního posouzení se můžete samostatně a odpovědně rozhodnout, jak budete dále postupovat s rozvojem vaší internetové prezentace, ale i návazných systému PPC reklamy a dalších aktivit v rámci například sociálních sítí. Rozhodnutí, zda budeme dále spolupracovat na optimalizaci vašeho účtu Google Analytics je samozřejmě plně na vás. Pomůžu vám nastavit cíle, vytvořit vlastní přehledy, analyzovat zdroje návštěvnosti a demografické údaje uživatelů a implementovat strategie sledování a optimalizace konverzí. 

Mým cílem je pomoci vám maximálně využít váš účet Google Analytics a přijímat taková informovaná rozhodnutí, která povedou k úspěchu vašeho podnikání.

Ivo Ščuka fotografie

Zadejte svůj email 📧, odhlásit se můžete vždy 😎