Jaké PPC a SEO nástroje používám?

SEO srovnání s konkurencí

Jako SEO optimalizátor vám připravím analýzu a zhodnocení kvality vašich webových stránek. Také si můžeme dohodnout jen analýzu klíčových slov v textu, jednoduše na čem se domluvíme. Ale i pro takové úkoly je nezbytné používat relevantní aplikace a externí zdroje. A je toho spoustu, co se jako SEO specialista a PPC specialista musím naučit a musím znát. Přitom tyto nástroje jsou často dostupné i veřejnosti. A já jsem rád, že zákazník ví, co takový SEO nebo PPC nástroj dokáže. Velmi často se dnes hovoří o finanční gramotnosti, přitom základní znalosti online marketingu jsou také dost zásadní pro dnešní generaci. Protože klient má mít základní představu o rozsahu společné práce. To je jistě důležité, protože nejlepší je zákazník, který ví, jaký objem práce a znalostí představuje daný požadavek. Alespoň hrubě. Protože potom hodnotí poskytnutou komplexní službu SEM Search Engine Marketingu podle toho.

V níže uvedené tabulce jsou tedy pro vás připraveny PPC a SEO nástroje, které používám více-méně pravidelně. Jsou to opravdu jen heslovitě systémy a aplikace, každá taková aplikace by si zasloužila samostatnou stránku. Uvidíme, třeba se k tomu někdy donutím. Nyní tedy zatím uvádím stručný a asi i neúplný seznam. Protože udržet a aktualizovat ho, to tedy není zrovna efektivní práce. Takže budu spíše přidávat a občas editovat… Ale to asi poznáte. 

PPC a SEO nástroje - od "ahrefs" po "WP Rocket"

Většina těchto nástrojů je k dispozici zdarma, protože (například) Google. Ty profesionální a placené ale mají velmi často režim, který snese označení „SEO nástroje zdarma„. Použití je většinou omezeno na registraci a jeden nebo několik málo testovaných WEBů. Ale jako základ dobrý. Pokud je u daného SEO nástroje alespoň částečně režim > SEO nástroj zdarma < za mě smysluplný a dobře použitelný, označeno ikonou ✅.
Tedy nyní v abecedním pořadí: 

Ivo Ščuka fotografie

Zadejte svůj email 📧, odhlásit se můžete vždy 😎